Kamaszos csínytevésnél ezúttal többről van szó: a frissen átadott, mozgáskorlátozottak számára is használható Béke úti játszótér kerekesszékes hintáját tegnap éjfél előtt nem sokkal vélhetően 2 fiatal megrongálta. Kamera rögzítette a jelenetet.
Az, hogy milyen lelkivilággal rendelkeznek ezek a fiatalok, azt nem kommentálnánk, arra viszont felhívnánk a figyelmet, hogy a területen térfigyelőkamera működik – innen tudható a fenti információ.
A szülőknek érdemes lehet végiggondolni, hogy gyermekük otthon volt-e október 30-án ebben az időpontban, ha pedig felmerül a gyanú, akkor érdemes elbeszélgetni arról, hogy mi történhetett. Tapasztalatunk alapján mindig jobban zárultak Dunakeszin az olyan esetek, ahol önként jelentkeztek a rongálók. Az eset azért különösen szomorú, mert a mozgáskorlátozott gyerekek nem tudnak csak úgy válogatni a játszóterek közül. Amennyiben információja van az esetről, látott, hallott valamit, jelezze az ugyfelszolgalat@dunakeszi.hu e-mail-címen.

