A Magyar Vöröskereszt ismét véradásra várja a segíteni szándékozókat Dunakeszin. A nyári véradás június 27-én, szombaton, 9 és 17 óra között lesz a VOKE József Attila Művelődési Központban.
A szervezők arra biztatják a lakosokat, hogy a nyári időszakban is gondoljanak a vérkészletek pótlására, hiszen a kórházaknak ilyenkor is folyamatosan szükségük van a véradók segítségére. A véradás mindössze néhány percet vesz igénybe, ugyanakkor akár több ember életét is megmentheti. A részvételhez személyi igazolvány, lakcímkártya és tajkártya szükséges.
A szervezők mindenkit szeretettel várnak, aki egészségesnek érzi magát, és egy egyszerű gesztussal segítene az embertársain.



















