Kedves Olvasóink!

Sajnálattal tájékoztatjuk Önöket, hogy a Dunakeszi Post hivatalos Facebook-oldalát ázsiai hekkerek eltulajdonították, de sikerült visszaszereznünk. Az elmúlt napokban számos jelzést kaptunk Önöktől ezzel kapcsolatban, amelyért külön köszönetet mondunk. Szerencsére a Meta visszaadta az oldalt, de 2022-ig törlődtek a bejegyzéseink.

Tudjuk, hogy sokan a közösségi oldalon keresztül követték híreinket, és sajnáljuk, hogy pár napig ott nem találtak meg minket. Köszönjük a sok támogatást és a kitartó figyelmet! Számunkra óriási erőt jelent, hogy ennyien mellettünk állnak, és továbbra is követik munkánkat.

Dunakeszi Post szerkesztősége

Előző cikkGyermekorvos kerestetik
Következő cikkMég mindig várják az adományokat – Két dunakeszi anyuka 1 millió forintot gyűjt a halmozottan sérült gyerekekért maratonfutással