Amíg a VSD focistái sikerrel indították a tavaszi szezont, a dunakeszi kézilabdás lányoknak vereség jutott, ráadásul hazai pályán. Ami a legfájobb, hogy a szomszédvár ellen. VS Dunakeszi – Gödi SE: 22 – 25.

A meccsről a gödiek a közösségi médiában számoltak be részletesen. Eszerint “az első félidőben is összeszedettek voltak a gödi lányok, ami eddig nem volt jellemző a játékukra. A nagyszerű kapusteljesítmény további lehetőségeket adott arra, hogy több góllal ellépjenek az ellenféltől”.

A második félidőben is végig vezettek, bár az előnyük a mérkőzés végére csökkent. A VSD mínusz 7-ről jött vissza, de három gólnyi különbség még megmaradt a végére.

Előző cikkÚjabb 135 millió érkezik Dunakeszire, a Radnóti gimnáziumra költhetik el
Következő cikkSzalonnázó késsel ment a boltba rabolni, a dunakeszi rendőrök jártak el az asszony ellen