A Dunakeszi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya 13120/744/2025. bűnügyi számon ismeretlen tettes ellen folytat eljárást lopás miatt, valamint 13120/838/2025. bűnügyi számon szintén ismeretlen tettes ellen lopás vétségének gyanúja miatt.

A dunakeszi rendőrök egy parfümtolvaj és egy ruhatolvaj azonosításhoz kérnek segítséget.

A képen látható férfi 2025. május 3-án, a délutáni órákban egy dunakeszi áruházban különböző termékeket vitt be a próbafülkébe, ahol azokat a ruházatába és a táskájába rejtette, majd az üzletből fizetés nélkül távozott.

A másik képen látható személy 2025. május 23-án, kora délután lopott illatszereket – több mint 100 ezer forint értékben – egy dunakeszi üzletből.

A Dunakeszi Rendőrkapitányság kéri, hogy aki a személyeket felismeri, jelenlegi tartózkodási helyével vagy a bűncselekménnyel kapcsolatban érdemleges információval rendelkezik, hívja a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központját a 061-236-2897 telefonszámon, illetve tegyen bejelentést a Telefontanú 06-80-555-111 zöldszámán, vagy a 112 központi segélyhívón.

Előző cikkEmberkereskedelemmel és kényszermunkával gyanúsítják a Budapesti Javítóintézet igazgatóját, a Dunakeszin is dolgozó szakembert – Frissítve
Következő cikkCsaládi Nap a Farkas Ferenc Művészeti Iskolában