Utolsó percben szerzett góllal nyert a Dunakeszi Kinizsi az UTE ellen a futsal NB II közép-keleti csoportjának rangadóján. Simon Péter talált be az utolsó pillanatokban.

futsal, UTE
Bita Mátyás akcióban. A Dunakeszi Kinizsi felvétele.

A félidői egygólos hátrányát ledolgozva, az utolsó percben szerzett góllal nyert az Újpest ellen a Radnóti gimnázium csarnokában a Dunakeszi Kinizsi. A meccset pénteken játszották. A végeredmény 6-5 lett a dunakeszieknek. A hazai csapat legeredményesebb játékosa Simon Bence lett, aki 3 gólt is szerzett. A vendégek amúgy a második félidő közepéig vezettek.

A Kinizsi 6 forduló után, 5 győzelem, 1 vereség, 15 ponttal a második helyen áll az NB II közép-keleti csoportjában. Legközelebb november 4-én, szintén Dunakeszin a Kastélydombi SE-vel mérkőznek.