Hazai pályán nyert 4-0-ra a Dunakeszi a Dunavarsány ellen.A VSD ezzel megerősítette helyét a Pest megyei labdarúgó-bajnokságban olyannyira, hogy már csak 1 pontra van a listavezető Biatorbágytól.

Bata Csongor

A Dunakeszi gólfelelősei ezúttal is betaláltak. Bata Csongor kétszer, míg Huller Ákos és Veres Viktor egyszer-egyszer volt eredményes.

A VSD focistái már a 15 percben megnyugtatták a szurkolókat, ekkor talált be először Bata Csongor, hogy a szünet előtt még Veres Viktor is berámoljon egyet. A második félidőre is maradt a gólzsákban ajándék., így a vége 4-0 lett a Dunavarsány ellen.

A VS Dunakeszi továbbra is második a tabellán, egy pont a hátránya a Biatorbággyal szemben. A jövő héten nehéz meccs vár a mieinkre, hiszen Nagykátára, a bajnokság 5. helyezettjéhez látogatnak majd.